O firmie Semgence

W obecnych czasach bardzo ważne dla każdej firmy jest budowanie jej wizerunku w internecie. W celach promowania witryny firmy stosuje się różnego rodzaju działania, na temat, których można się wiele dowiedzieć. Jednak bez odpowiedniego doświadczenia i wiedzy jest to dość skomplikowane i ryzykowne. Warto zatem oddać nam pod opiekę stronę internetową firmy i patrzeć jak brnie się ona w górę.

Tym się zajmujemy

Zaufaj ekspertom w branży SEO

Firma Semgence zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych oraz audytami SEO. Dzięki temu każda witryna zyska większą i lepszą widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Szczególną uwagę skupiamy na kampaniach i pozycjonowaniu witryn w wyszukiwarkach. Wykonujemy wszelkiego rodzaju audyty, dzięki którym zawsze znajdujemy problem i szybko rozwiązujemy go, aby strona i zarazem cała firma działała na najwyższych obrotach przynoszące wysokie zyski.

Nazywam się Paweł Gontarek

Od wielu lat uczestniczę w życiu społeczności SEO i jestem właścicielem Semgence.

W ramach swojej pracy, będącej równocześnie moją wielką pasją, organizuję liczne szkolenia oraz konsultacje z pozycjonowania. Przeprowadzam audyty stron internetowych, a także pomagam pozbyć się kar i filtrów z wyszukiwarki.

Od 2010 roku prowadzę bloga SEO ZGRED pod adresem www.zgred.pl i w tym właśnie miejscu dzielę się swoją wiedzą z zakresu SEO I SEM.

Gdzie można mnie spotkać:

Magazyn Online Marketing,
SEMKRK,
Blog Majestic,
Blog Devagroup,
Podcast o SEO dla blogów,
Podcast o lokalnym SEO z Piotrkiem Polokiem,
Podcast o pisaniu treści z Kuźnia treści,
O pozyskiwaniu klientów i agencjach oraz pozycjonowaniu,
SEO w sklepach internetowych – czy zawsze jest potrzebne
Paweł Gontarek: Zadaniem SEO-wca jest wpływać na algorytmy Google’a

Naszą misją jest niesienie pomocy właścicielom stron internetowych w skutecznej kampanii i efektywnej pomocy w Internecie.

Paweł Gontarek, założyciel Semgence

Dlaczego my?

Eksperci w branży

Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Ci z każdym problemem dotyczącym Twojej strony internetowej. Sprawdzą jak pozycjonuje się strona. Wyszukają każdy błąd na stronie. Stworzą całą kampanię, dzięki której Twoja firma stanie się jedną z priorytetowych firm na rynku w danej dziedzinie.


Jeśli potrzebujesz naszej pomocy – skontaktuj się z Semgence. Podczas rozmowy opowiedz nam o swojej firmie i jej stronie, a my zajmiemy się audytem, odszukaniem problemów oraz ich usunięciem.

Blog – aktualności ze świata SEO | SEM

SEM

Co to jest kampania PPC (Pay Per Click)?

PPC to forma marketingu internetowego, w której płacisz wyłącznie za kliknięcia w swoje reklamy. Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z  ich samym wyświetleniem.  To prawdopodobnie najpopularniejszy rodzaj performance marketingu, który pozwala osiągać błyskawiczne rezultaty i docierać do klientów aktywnie szukających Twoich produktów czy usług. Dane mówią, że PPC przynosi 2…

SEO

Co to jest ROAS? Wzór i sposoby na zwiększenie zwrotu z reklam!

ROAS (ang. Return on Ad Spend) jest ważnym wskaźnikiem efektywności kampanii reklamowych, mierzącym stosunek przychodu generowanego przez reklamy do kosztów ich wyemitowania. Co ciekawe, według raportu HubSpot z 2023 roku zatytułowanego „The State of Marketing Attribution”, firmy, które regularnie monitorują i analizują swój ROAS, osiągają średnio o 30% wyższy zwrot…

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas. Odpowiemy na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. Pamiętaj, że warto pytać bo to nic nie kosztuje.