Semgence

White label
SEO

Prowadzenie wielu projektów w kompleksowy sposób może pożerać wiele zasobów, zarówno ludzkich, jak i finansowych. Czasami o wiele prościej jest skorzystać z pomocy zewnętrznej firmy, który wykona za nas część zadania lub jego całość, dzięki czemu klient będzie zadowolony z realizacji, natomiast Wy nie będziecie musieli inwestować ogromnych środków, narzędzi i dodatkowych pracowników. Korzystając z naszej usługi, możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, a także poszerzyć grono swoich klientów.

background

Co to jest White Label SEO?

Sam termin White Label nie pochodzi z branży pozycjonowania. Oznacza on po prostu produkt wytworzony przez jedną firmę, ale sprzedawany pod inną marką. Wiele osób może kojarzyć White Label z supermarketami, w których sprzedawane są produkty pod marką sklepu, jednak wytwarzane są przez zupełnie innych producentów. Jest to outsourcing SEO.

Jak to wygląda w przypadku SEO? Dokładnie tak samo. Firma, która zdobywa klienta może nie posiadać odpowiednich zasobów, aby go obsłużyć. Może to być spowodowane brakiem pracowników lub brakiem wiedzy w bardziej specjalistycznych działaniach. Dzięki powierzeniu zlecenia nam, zachowujesz wizerunek eksperta i zarabiasz razem z nami. Jest to więc sytuacja, w której wszyscy wygrywają.

Dlaczego warto zamówić u nas White Label SEO?

Zamówienie usług w ramach White Label SEO w naszej firmie to świetny wybór ze względu na nasze doświadczenie i szybki czas realizacji. Korzystamy z nowoczesnych programów, których Ty nie musisz kupować, nie musisz też inwestować w drogie szkolenia swoich pracowników, jeśli akurat zakres zapotrzebowania klienta w niektórych zleceniach wykracza poza wiedzę osób pracujących dla Ciebie. Znacznie szybciej, skuteczniej i taniej będzie powierzyć nam takie działania.

Nasze działania w ramach White Label SEO mogą być też przydatne dla agencji marketingowych i kreatywnych, które nie posiadają swoich specjalistycznych działów SEO, ponieważ nie jest to ich główna działalność. W takich przypadku zatrudnianie nowych pracowników nie miałoby sensu. Posiadamy doświadczenie w pracy z takimi agencjami i nasze działania zawsze charakteryzują się nie tylko zaangażowaniem i profesjonalizmem, ale także poufnością, dzięki czemu Twoi klienci będą uważać Cię za eksperta również w tej dziedzinie i będziesz mógł budować swój wizerunek również w oparciu o nasze działania.

Przygotowane przez nas materiały możesz opatrzyć własnym logo. Możesz zbudować wizerunek swojej firmy jako agencji, która obsługuje klienta w sposób kompleksowy i posiada w swoich szeregach specjalistów w każdej dziedzinie marketingu. W rzeczywistości tak jest, ponieważ w przypadku konkretnego projektu czy zlecenia będziesz miał do dyspozycji doświadczonych ekspertów bez potrzeby ich zatrudniania. Stawiając na nas, masz pewność, że otrzymujesz profesjonalną usługę, a Twój klient otrzyma końcowy produkt najwyższej jakości.
Jako podwykonawca usług SEO chętnie zrealizujemy dla Ciebie takie usługi jak:

  • Konsultacje
  • Audyty SEO
  • Analizę konkurencji

A także inne usługi, które będziemy w stanie dla Ciebie wykonać. Zadzwoń lub napisz do nas, żeby dowiedzieć się, co możemy jeszcze dla Ciebie zrobić.

background

Zalety White Label SEO

Wiele z zalet White Label SEO już do tej pory wymieniliśmy. To oczywiście oszczędność i możliwość pozyskania klienta, którego w normalnych warunkach swojej firmy nie byłbyś w stanie obsłużyć. To jednak nie wszystko. Dzięki używaniu tylko jednego logo we wszystkich swoich dokumentach budujesz spójną komunikację z klientem. Dla niego zawsze będziesz odpowiedzią na wszelkie wątpliwości. Nie będzie starał się skontaktować z podwykonawcą za Twoimi plecami. Dzięki temu zbudujesz mocniejszą i dłuższą relację biznesową. Jednocześnie stawiając na doświadczenie specjalistów SEO unikniesz błędów i pomyłek, które mogłyby mieć miejsce, gdyby powierzyć te same działania pracownikom po krótkim szkoleniu.

White Label SEO – skuteczne rozwiązanie

Z White Label warto również skorzystać, jeśli zależy Ci na poszerzeniu portfolio usług, by pozyskiwać jeszcze więcej klientów. Nie masz jednak odpowiednich środków, by zatrudnić na pełny etat kilku specjalistów. W takim przypadku na pewno okażemy się dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Wykonamy dla Ciebie szereg usług SEO pod Twoją marką, dzięki czemu będziesz mógł obsługiwać kolejnych klientów niskim kosztem. Ominiesz jednocześnie konieczność zakupu drogich programów czy zatrudniania na stałe specjalistów z branży, która nie jest rdzeniem Twojego biznesu.

Jeśli Ty będziesz jedynym wykonawcą usługi z perspektywy klienta, to Twoja komunikacja z nim będzie znacznie prostsza i szybsza, a jednocześnie stworzysz wizerunek prawdziwego eksperta.

Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami!

Napisz do Mnie. Odpowiem na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. Pamiętaj, że warto pytać bo to nic nie kosztuje.