skip to Main Content
+48 609 357 357 info@semgence.pl

Szkolenie SEO to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób, których celem jest samodzielne wypozycjonowanie swojej strony internetowej, jak i dla tych, którzy chcą rozpocząć karierę w branży SEO. Szkolenia organizowane przez naszą firmę świetnie rozwijają wiedzę i umiejętności ludzi, którzy posiadają już pewne doświadczenia, ale chcieliby zaktualizować i poszerzyć swoją wiedzę. Na szkolenie SEO warto wysłać także swoich pracowników, którzy dzięki niemu znacznie szybciej wskoczą zdobędą niezbędne informacje w zakresie pozycjonowania. Dowiedz się więcej o naszych szkoleniach i skontaktuj się z nami, by się na nie zapisać!

Dla kogo szkolenie SEO?

Jeśli chcesz zadbać o wysoką pozycję swojej strony lub stron swoich klientów, to aktualizowanie i poszerzanie wiedzy jest niezbędne. Algorytm Google zmienia się w ostatnich latach coraz bardziej intensywnie, jednak dzięki naszym szkoleniom będziesz mógł nadążyć za wprowadzanymi zmianami i dowiesz się, jak poprawić pozycje swojej strony. Organizujemy szkolenia, na których dowiesz się, czym jest pozycjonowanie i w jaki sposób zoptymalizować swoją stronę, by była ona bardziej atrakcyjna dla użytkowników, jak i dla bota Google, który dzięki wprowadzonym zmianom zaindeksuje odpowiedniej strony na wyższych pozycjach.

W naszej ofercie znajdziesz również kursy dla osób znacznie bardziej zaawansowanych, które chcą dowiedzieć się więcej na temat technicznych aspektów pozycjonowaniu czy nowych skutecznych sposób zdobywania linków. Nasi eksperci zadbają o to, byś wyszedł ze szkolenia z garścią pomysłów na temat tego, jak poprawić wyniki swojej strony. Ogromną zaletą naszego szkolenia SEO jest oczywiście blok pytań i odpowiedzi. W trakcie jego trwania możesz dopytać nas o szczegółu z kursu, które Cię zainteresowały, ale możesz również zadać pytania związane z Twojej strony. Jeśli jakieś problem nurtował Cię od dłuższego czasu, to właśnie w tej części panelu będziesz mógł rozwiać swoje wątpliwości i uzyskać niezbędną pomoc.

Nie musisz zajmować się pozycjonowaniem stron internetowych, by skorzystać ze szkolenia SEO. Jeśli jesteś właściciel firmy lub dyrektorem działu w swojej firmy i chciałbyś dowiedzieć się, jak czytać audyty SEO, także jak weryfikować jakość wykonywać pracy przez zewnętrzne firmy, to również trafiłeś w dobre miejsce. Dzięki podstawom SEO będziesz lepiej komunikował swoje potrzeby, poznasz możliwości, jakie daje pozycjonowanie i lepiej dobierzesz firmy, która będzie zajmowała się SEO dla Twojej firmy.

Świetnie odnajdą się również na naszych szkoleniach web developerzy, którzy dzięki poznaniu podstaw SEO będą lepiej rozumieć audyty SEO i zawarte w nich wytyczne. Będą również w stanie uniknąć wielu błędów podczas projektowania i tworzenia strony, co w oczywisty sposób będzie w przyszłości oszczędności czasu i pieniędzy, które trzeba by przeznaczyć na analizę i wprowadzenie zmian.

Wreszcie, z naszego szkolenia mogą skorzystać copywriterzy, którzy tworzą treści na stronę. Wyjaśnimy wam, w jaki sposób optymalizować tekst, by był on czytelny zarówno dla Google, jak i dla Waszych czytelników. Dzięki naszych wskazówek zrozumiecie lepiej wytyczne seowców, a także będzie w stanie samodzielnie tworzyć takie wytyczne na podstawie tematu i słów kluczowych. Warto więc poszerzyć swoją wiedzę, by uzyskiwać lepsze rezultaty i stać się copywriterem z wiedzą SEO. Tacy specjaliście są obecnie lepiej wynagradzani ze względu na swoje wysokie kompetencje.

Szkolenie SEO – wiedza o pozycjonowaniu stron

Jesteśmy aktywnymi pozycjonerami i szkoleniowcami SEO. Prowadzimy szkolenia SEO dla naszych klientów, jak i firm zewnętrznych. Nieważne, jak wielkie lub małe są Twoje strony. Jesteśmy w stanie przygotować dedykowane szkolenie dopasowane do Twoich potrzeb, jak i zrealizować dla Ciebie kurs podstawowy lub zaawansowany z SEO. 

Chętnie widzimy na swoich szkoleniach również członków agencji marketingowych, którzy dzięki naszym wskazówkom są w stanie przygotowywać strony i kampanie, które są zoptymalizowane pod kątem SEO, a także bardziej użyteczne dla potencjalnych klientów.

Czego jednak możesz dowiedzieć się na kursie SEO? Na naszych kursach możesz dowiedzieć się, w jaki sposób zoptymalizować swoją stronę pod kątem SEO. Dowiesz się, na które czynniki indeksujące zwracać szczególną uwagę i dobrać słowa kluczowe, by mieć szanse przebić się przez działania konkurencji. Jednocześnie będziesz, które elementy strony warto wyłączyć z indeksowania. Na naszych kursach nauczysz się, jak optymalizować treści pod kątem SEO, a także poznasz zasady rządzące linkowanie wewnętrznym i pozyskiwaniem linków zewnętrznych. Powiemy Ci, jak unikać duplikacji treści na swoich stronach, a także jak je przyspieszyć. Zapewniamy Cię, że nasi szkoleniowcy przekażą Ci znacznie więcej wartościowej wiedzy na kursie SEO niż możesz się spodziewać. Napisz do nas już teraz, by zapisać się na szkolenie SEO. Nieważne, na jakim jesteś aktualnie poziomie, razem dobierzemy odpowiedni zestaw materiału do Twoich potrzeb.

ZAINTERESOWANY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Napisz do Nas. Odpowiemy na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. Pamiętaj, że warto pytać bo to nic nie kosztuje.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres URL (wymagany)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Back To Top