Konsultacje SEO

Konsultacje SEO

czyli zapytaj, gdy potrzebujesz wsparcia SEO

Potrzebujesz konsultacji SEO lub wsparcia związanego z pozycjonowaniem strony a nie możesz poradzić sobie z problemem lub po prostu masz pytania dotyczące pozycjonowania? Chętnie pomożemy i wskażemy odpowiednie rozwiązanie i omówimy konkretne rozwiązania.

Nawet jedna godzina konsultacji seo zaoszczędzi czas i pieniądze, które możesz stracić popełniając błędy, które mogą przełożyć się na brak widoczności strony www w wynikach wyszukiwania.

  Czas na konsultacje i zadawanie pytań

  Kiedy konsultacje SEO pomogą?

  Pozycjonowanie stron niejednokrotnie jest wyzwaniem szczególnie gdy Google często zmienia swoje algorytmy i mocno irytuje gdy konkurencyjne serwisy mają lepsze rezultaty w wynikach organicznych.

  Konsultacje SEO są uzależnione od tego na jakim etapie twój biznes się znajduje. Kiedy konsultacje SEO pomogą gdy np.:

  • nie masz pomysłu na rozwój serwisu w Google lub doszedłeś do ściany i nie wiesz co dalej
  • napotkałeś problemy i znalazłeś kilka rozwiązań ale nie wiesz, które zastosować
  • zastanawiasz się czy w ogóle powinieneś inwestować w pozycjonowanie
  • chcesz zbudować kilka serwisów bo widzisz, że konkurencja tak robi

  Google zmienia się dynamiczne, algorytmy ulegają ciągłym zmianom, dlatego raz poznana wiedza nie będzie aktualna przez całe życie. Należy być na bieżąco i znać aktualnie obowiązujące reguły, potrafić wskazać dozwolone i zakazane praktyki Google, oraz znać sposoby, by w poprawny sposób poprawić pozycję strony internetowej. Zajmujemy się tematyką na bieżąco, dlatego konsultacje SEO mogą być doskonałym pomysłem, a omówione strategie pomogą w zwiększeniu widoczności strony www.

  Czego można dowiedzieć się podczas konsultacji SEO?

  Nawet na z pozoru dobrze wykonanej stronie łatwo jest znaleźć błędy. Ludzie spędzający wiele godzin na optymalizacji serwisów są w stanie z łatwością wskazać rzeczy, które warto poprawić, dowiedzieć się o dodatkowych narzędziach i dostać wskazówki, które mogą wpłynąć na rozwój witryny.

  Konsulting SEO może wskazać pewne szczegóły i błędy, które każdemu człowiekowi mogą zwyczajnie umknąć. Czasami już po jednej godzinie rozmowy ze specjalistą możesz poznać pewne metody, które wpłyną na działanie strony internetowej.

  W ramach konsultacji pokazujemy szereg narzędzi, które pozwolą usprawnić pozycjonowanie np. ahrefs, semrush, senuto, semstorm czy surferseo.

  Kiedy warto skorzystać z konsultacji SEO?

  Czy działania SEO pomogą?

  Z konsultacji SEO warto skorzystać w różnych sytuacjach. Kilka przykładowych sytuacji gdzie specjalista SEO może być potrzebny:

  • przebudowa stron www czyli w momencie gdy zaczynasz myśleć o przebudowie czy migracji serwisu a masz wątpliwości specjalista SEO pomoże podjąć decyzję
  • spadek pozycji w wynikach wyszukiwania Google a Ty nie wiesz czemu tak się dzieje
  • dlaczego nic się nie dzieje pomimo prowadzonych działań seo
  • potrzebujesz przeanalizować obecną sytuację
  • Google wdrożyło nowy algorytm i chcesz to zweryfikować
  • chcesz zwiększyć sprzedaż i nie jesteś pewien czy w ogóle pozycjonowanie strony jest dla Ciebie
  • agencja SEO przysyła suche raporty i potrzebujesz konsultacji, przeszkolenia i zrozumienia co oni tak naprawdę do Ciebie piszą
  • chcesz podpisać umowę ale rozmowa z prawnikiem jest niezrozumiała więc poszukujesz specjalisty, który Ci to wytłumaczy lub zweryfikuje czy jest sens walczyć z agencją w sądzie
  • masz umową od wielu miesięcy ale nic się nie zmieniło a czasem jest gorzej niż było
  • jesteś na etapie budowania strony www i chcesz wiedzieć czy została dobrze zaplanowana
  • a może działania marketingowe nie są właściwie dobrane
  • nie wiesz czego szukają Twoi klienci a GSC czy analityka nie jest Twoją mocną stroną

  Rozmawiając o twojej stronie internetowej otrzymasz konkretne wskazówki, które pomogą zaplanować lub usprawnić działanie strony www np. poprzez linkowanie wewnętrzne, polepszą indeksację serwisu, pozwolą pozyskać nowych klientów.

  Często zdarza się również, że na naszej stronie pojawiają się niezrozumiałe błędy, z którymi nie jesteśmy sobie w stanie poradzić. Zamiast spędzania wiele godzin w przekopywaniu sieci, można rozejrzeć się za specjalistą, który jest w stanie od razu wskazać źródło problemu.

  Nie każdy wie, jakie działania warto podjąć. Często nie zdajemy sobie sprawy czy mamy do czynienia z filtrem Google i co w tej sytuacji zrobić ?

  Brak wersji mobilnej, problemy po stronie serwera, źle zbudowana strona czy też słabe wyniki w PageSpeed Insights, to wszystko może być powodem spadku pozycji w wyszukiwarce, jednak najlepiej, gdy źródła problemu poszukuje specjalista, który dodatkowo jest w stanie wskazać strategię, która może go rozwiązać.

  Konsultacje SEO – jaki jest cennik?

  Naszą ofertę kierujemy do każdego kto zajmuje się pozycjonowaniem stron. Dokładamy wszelki starań aby konsultacje seo z zakresu SEO były jasne, przejrzyste i zrozumiałe. Zapewniamy indywidualne podejście i chętnie pokazujemy case studies do wykorzystania we własnej strategii.

  Cena za godzinę konsultacji SEO: 249 zł netto.

  Czas i miejsce: ustalane indywidualnie – zoom, skype, teams, google meet.

  Rzeczy, które się przydadzą: słowa kluczowe, lista konkurentów, dostęp do Google Search Console

  Jak wyglądają u nas

  konsultacje SEO?

  Przesyłasz do nas listę swoich pytań czy problemów, które trzeba omówić.
  Przeglądamy przesłaną listę, określamy kiedy będziemy gotowi do spotkania
  Ustalamy termin spotkania i konsultacji SEO, na których szczegółowo porozmawiamy

  Przeprowadzane SEO konsultacje mogą być przez Ciebie nagrywane (po uprzedniej informacji), jednocześnie prezentuję też rożne rozwiązania, przykłady lub fragmenty swoich prezentacji.

  Do czego służą konsultacje SEO?

  Czy tylko udzielenia odpowiedzi na konkretne pytania?

  Nawet jeżeli nie masz konkretnych pytań, a zwyczajnie chcesz porozmawiać na temat swojego serwisu z profesjonalistą, to konsultacja SEO będzie doskonałym pomysłem. W ramach konsultacji SEO wspólnie stworzymy plan, który następnie będzie można wcielić w życie i obserwować efekty.

  Poznanie nowych metod poszerzy nasze własne kompetencje, dzięki czemu będziemy w stanie samodzielnie wykonywać podobne zadania w przyszłości. Jeżeli chcesz zaistnieć w sieci i zwiększyć swoją widoczność w wynikach wyszukiwania, konsulting SEO będzie doskonałym pomysłem na wykonanie pierwszego kroku.

  Konsultacje dadzą tez odpowiedź to pytanie czy serwis jest dobrze przygotowany pod kątem SEO i czy warto przeprowadzić audyt SEO.

  • Szybka akcja
   249 zł
   1 godzina
   Jednorazowe spotkanie
   Odpowiedzi na poruszone zagadnienia
   Analiza sytuacji
   Omówienie dotychczasowej strategii
   Nakreślenie nowych rozwiązań
  • Długie analizy
   899 zł
   4 godziny
   Na dwa spotkania w ciągu miesiąca
   Odpowiedzi na poruszone zagadnienia
   Analiza sytuacji
   Omówienie dotychczasowej strategii
   Nakreślenie nowych rozwiązań
  • Aspekty prawne
   od 1999 zł
   Opinia prawna
   Nie każda opinia musi być pozytywna
   Analiza przesłanych dokumentów
   Przygotowanie odpowiedzi na kwestie SEO
   Określenie możliwych strategii
   Przygotowanie opinii

  Każda konsultacja to koszt 249 zł netto za godzinę. Jeśli liczba i skala problemów jest duża to informuję o tym, że przekracza to konsultacje.

  Najpierw zadzwoń i skonsultuj sprawę przez telefon. Możesz tez od razu przesłać listę pytań i problemów to będę wiedział o czym rozmawiamy. W odpowiedzi prześlę Ci jak to będzie wyglądało. Konsultacji udzielam online przez różne platformy Zoom, Skype, Google Meet.

  Z reguły umawiamy się na dowolnym komunikatorze np. teams lub meet. Jeżeli stwierdzę, że odpowiedzi wysłane mejlem wystarczą to taka forma też będzie wystarczają i szybsza.

  Jestem dostępny w godzinach 9:00 – 21:00 w dni powszednie. Możliwe są tez konsultacje w dni wolne po uprzednim uzgodnieniu. Najlepiej konsultacje przeprowadzać wieczorem po 19 bo nikt nie przeszkadza.

  Z konsultacji warto skorzystać np. przy projektowaniu serwisu, migracji, przebudowie. Można tez skonsultować umowę czy ofertę, którą się otrzymało.

  Zainteresowany?

  Skontaktuj się z nami

  Napisz do nas. Odpowiemy na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. Pamiętaj, że warto pytać bo to nic nie kosztuje.