KONSULTACJE
SEO

Jeśli zajmujesz się swoim biznesem i nie jesteś ekspertem w dziedzinie SEO, to konsultacje, które mamy Ci do zaoferowania mogą pomóc Ci w rozwiązaniu bieżących problemów lub wskażą Ci możliwy kierunek działań marketingowych na najbliższy czas.

background

Konsultacje SEO pozwalają Ci na szybkie zidentyfikowanie problemów występujących na Twojej stronie lub w Twojej strategii linkowania. Możesz do nas zgłosić się, posiadając dowolny – niski lub wysoki – poziom wiedzy z zakresu optymalizacji i pozycjonowania stron. Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości i udzielimy rad, które pomogą rozwinąć Twój ruch organiczny i konwersje szybciej niż do tej pory.

Kiedy zgłosić się na konsultacje SEO?

Możesz zgłosić się na konsultacje SEO właściwie w każdym momencie prowadzenia swojej działalności. Na każdym etapie rady specjalisty mogą okazać się dla Ciebie milowym krokiem w rozwoju biznesu lub mogą Cię uchronić przed stratami ruchu organicznego w przyszłości.

Nasze konsultacje będą odpowiednie dla osób, które dopiero planują rozwój biznesu oparty na pozyskiwaniu ruchu z wyszukiwarki, jak i dla tych, którzy prowadzą lub zlecają pozycjonowanie już od pewnego czasu, jednak efekty nie są dla nich zadowalające.
Razem przyjrzymy się Twojej stronie i przyjętej strategii, a następnie rozwiążemy Twój problem. Można się do nas również zgłosić, jeśli nie jesteś pewien, czy firma SEO, którą wynająłeś wykonuje swoją pracę w odpowiedni sposób, ponieważ nie widzisz wzrostu sprzedaży. Wskażemy Ci wtedy możliwe kierunki zmiany strategii.

Po konsultację SEO warto zwrócić się również, kiedy planujesz rozbudowę strony lub dodanie do niej sklepu. W takich przypadkach warto zaoszczędzić czas i pieniądze, które musiałyby zostać wydane na niezbędne poprawki. O wiele lepiej przeprowadzić takie działania w zoptymalizowany sposób już od samego początku. Nasi specjaliści posiadają zawsze aktualną wiedzę i ogromne doświadczenie, dzięki czemu są w stanie pomóc Ci w większości problemów. Dzięki temu, że prowadzimy cały czas własne projekty posiadamy praktyczną wiedzę, którą jesteś w stanie szybko przekuć w realne korzyści wynikające ze wzrostu ruchu na stronie.

Konsultacje SEO – czego możesz się dowiedzieć?

Nawet strony, które z pozoru wydają się być dobrze wykonane, często zawierają błędy. Samemu bardzo trudno je dostrzec, natomiast specjaliści, którzy specjalizują się optymalizacji serwisów internetowych często są w stanie znacznie prościej wskazać niedoskonałości i elementy do poprawy. Również narzędzia, z których na co dzień korzystamy przyspieszają naszą pracę analityczną. Warto więc zwrócić się do nas, aby otrzymać konkretne wskazówki, które przyspieszą rozwój Twojej witryny.

W czasie konsultingu SEO specjalista wskaże błędy, które właściciel strony mógł pominąć lub wręcz nie wiedzieć, że są błędami.
Często już w trakcie godzinnej rozmowy fachowiec jest w stanie wskazać te elementy, które wymagają poprawy. W niektórych przypadkach możesz wiedzieć, że problem występuje, ale nie umiesz go rozwiązać. Nie musisz tracić czasu na samodzielne próby. Możesz przyspieszyć swój proces optymalizacji strony dzięki fachowym radom.

Specjalista SEO odpowie Ci, czy Twój problem polega na niedostosowaniu strony do urządzeń mobilnych, kiepskich linkach zewnętrznych, złej strukturze strony czy nieodpowiednio dobranych słowach kluczowych. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i profesjonalnym narzędziom pomoże Ci rozwiązać Twój problem jak najszybciej będzie to możliwe, a Ty będziesz mógł poprawić swoje pozycje w wyszukiwarce.

Jak wyglądają konsultacje SEO?

Zazwyczaj warto udzielić nam kilku istotnych informacji i dać dostęp do danych, abyśmy mogli przygotować się do rozmowy z Tobą. Warto wskazać na branże i główne problemy, o których wiemy. Dostęp do Google Analytics i Google Search Console pozwoli nam bardziej szczegółowo przeanalizować problemy, które występują na Twojej stronie. Przed rozmową z nami zastanów się też, jakie są Twoje główne cele. Jeśli będziesz wiedział, czego chcesz, nasza współpraca będzie najbardziej efektywna. Sama konsultacja ma oczywiście formę rozmowy, w której odpowiadamy na Twoje pytania.

Nie martw się jednak, jeśli nie masz konkretnych pytań, ponieważ nie masz odpowiedniej wiedzy, by móc zapytać o coś w szczegółowy sposób. Możemy umówić się na ogólną rozmowę na temat potencjalnego rozwoju Twojego portalu. Na podstawie tej rozmowy będziemy mogli przygotować dla Ciebie plan rozwoju serwisu, który pozwoli Ci na osiągnięcie większego ruchu i przede wszystkim większej konwersji. Z całą pewnością rozmowa ze specjalistami SEO pozwoli Ci na lepsze zrozumienie opcji, jakie posiadasz, jeśli chodzi o marketing internetowy. Zapraszamy do współpracy. Z nami zwiększysz widoczność swojej witryny i zdobędziesz więcej nowych klientów.

Jaki jest koszt konsultacji SEO?

Dodatkowo w ramach naszych usług oferujemy konsulting SEO. Jeżeli nie poszukujesz specjalisty/eksperta ds. pozycjonowania, a potrzebujesz stałej lub jednorazowej opieki i porady z zakresu prowadzenia kampanii SEO, to propozycja właśnie dla Ciebie! Nasze usługi doradcze pozwolą na wykorzystanie profesjonalnej wiedzy w praktyce.

Cena konsultacji: od 249 zł netto za godzinę.

Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami!

Napisz do Mnie. Odpowiem na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. Pamiętaj, że warto pytać bo to nic nie kosztuje.