Szkolenia SEO dla firm, sklepów internetowych

Osiągaj jeszcze lepsze efekty marketingowe dzięki tajnym sposobom korzystania z wyszukiwarek. Weź udział w szkoleniu SEO dotyczącym optymalizacji stron internetowych, pozycjonowania oraz audytu.

background-omnie

Jeśli chcesz zadbać o wysoką pozycję swojej strony lub stron swoich klientów, to aktualizowanie i poszerzanie wiedzy jest niezbędne.

Algorytm Google zmienia się w ostatnich latach coraz bardziej intensywnie, jednak dzięki naszym szkoleniom będziesz mógł nadążyć za wprowadzanymi zmianami i dowiesz się, jak poprawić pozycje swojej strony. Organizujemy szkolenia, na których dowiesz się, czym jest pozycjonowanie i w jaki sposób zoptymalizować swoją stronę, by była ona bardziej atrakcyjna dla użytkowników, jak i dla bota Google, który dzięki wprowadzonym zmianom zaindeksuje odpowiedniej strony na wyższych pozycjach.

Dla zaawansowanych

W naszej ofercie znajdziesz również kursy dla osób znacznie bardziej zaawansowanych, które chcą dowiedzieć się więcej na temat technicznych aspektów pozycjonowania czy nowych skutecznych sposób zdobywania linków. Nasi eksperci zadbają o to, byś wyszedł ze szkolenia z garścią pomysłów na temat tego, jak poprawić wyniki swojej strony. Ogromną zaletą naszego szkolenia SEO jest oczywiście blok pytań i odpowiedzi. W trakcie jego trwania możesz dopytać nas o szczegóły z kursu, które Cię zainteresowały, ale możesz również zadać pytania związane z Twoją stroną. Jeśli jakiś problem nurtował Cię od dłuższego czasu, to właśnie w tej części panelu będziesz mógł rozwiać swoje wątpliwości i uzyskać niezbędną pomoc.

Dla web developerów

Świetnie odnajdą się również na naszych szkoleniach web developerzy, którzy dzięki poznaniu podstaw SEO lepiej zrozumieją audyty SEO i zawarte w nich wytyczne. Będą również w stanie uniknąć wielu błędów podczas projektowania i tworzenia strony, co w oczywisty sposób będzie w przyszłości procentowało oszczędnością czasu i pieniędzy, które trzeba by przeznaczyć na analizę i wprowadzenie zmian.

Dla copywriterów

Wreszcie, z naszego szkolenia mogą skorzystać copywriterzy, którzy tworzą treści na strony internetowe. Wyjaśnimy Wam, w jaki sposób optymalizować tekst, by był on czytelny zarówno dla Google, jak i dla Waszych czytelników. Dzięki naszym wskazówkom zrozumiecie lepiej wytyczne seowców, a także będziecie w stanie samodzielnie tworzyć takie wytyczne na podstawie tematu i słów kluczowych. Warto więc poszerzyć swoją wiedzę, by uzyskiwać lepsze rezultaty i stać się copywriterem z wiedzą SEO. Tacy specjaliści są obecnie lepiej wynagradzani ze względu na swoje wysokie kompetencje.

Szkolenie SEO
wiedza o pozycjonowaniu stron

Jesteśmy aktywnymi pozycjonerami i szkoleniowcami SEO. Prowadzimy szkolenia SEO dla naszych klientów, jak i firm zewnętrznych. Nieważne, jak wielkie lub małe są Twoje strony. Jesteśmy w stanie przygotować dedykowane szkolenie dopasowane do Twoich potrzeb, jak i zrealizować dla Ciebie kurs podstawowy lub zaawansowany z SEO. Prowadzimy szkolenia SEO dla firm oraz właścicieli sklepów e-commerce.

Chętnie widzimy na swoich szkoleniach również członków agencji marketingowych, którzy dzięki naszym wskazówkom są w stanie przygotowywać strony i kampanie, które są zoptymalizowane pod kątem SEO, a także bardziej użyteczne dla potencjalnych klientów.

background-omnie

Czego możesz dowiedzieć się na kursie SEO?

Na naszych kursach możesz dowiedzieć się, w jaki sposób zoptymalizować swoją stronę pod kątem SEO. Dowiesz się, na które czynniki indeksujące zwracać szczególną uwagę i jak dobrać słowa kluczowe, by mieć szansę przebić się przez działania konkurencji. Jednocześnie dowiesz się, które elementy strony warto wyłączyć z indeksowania. Na naszych kursach nauczysz się, jak optymalizować treści pod kątem SEO, a także poznasz zasady rządzące linkowaniem wewnętrznym i pozyskiwaniem linków zewnętrznych. Powiemy Ci, jak unikać duplikacji treści na swoich stronach, a także jak je przyspieszyć. Zapewniamy Cię, że nasi szkoleniowcy przekażą Ci znacznie więcej wartościowej wiedzy na kursie SEO niż możesz się spodziewać. Napisz do nas już teraz, by zapisać się na szkolenie SEO. Nieważne, na jakim jesteś aktualnie poziomie, razem dobierzemy odpowiedni zestaw materiału do Twoich potrzeb.

Jaki jest koszt szkoleń SEO?

Cena kursu SEO stacjonarnego ogólnego:

  • od 2400 zł netto (na terenie Warszawy)
  • od 3400 zł netto (poza Warszawą)

Cena kursu SEO dedykowanego:

  • od 3900 zł netto (szkolenie połączone z audytem – tylko u klienta)

 

Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami!

Napisz do Mnie. Odpowiem na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. Pamiętaj, że warto pytać bo to nic nie kosztuje.