skip to Main Content
+48 609 357 357 info@semgence.pl

W Twojej firmie znajdują się na pewno świetni copywriterzy i programiści. Być może w zespole masz również osoby, które zajmują się linkbuildingiem. Czy czegoś jeszcze brakuje? Naszym zdaniem w takich zespołach brakuje osoby, która będzie spajała wszystkie te działania i będzie ogniwem łączącym wszystkie aspekty tworzenia, optymalizacji i pozycjonowaniu strony internetowej. Dzięki temu całość projektów SEO będzie przebiegać sprawnie i szybko. Sprawdź, dlaczego warto postawić na profesjonalne prowadzenie projektów SEO w naszym wydaniu i skontaktuj się z nami jak najszybciej.

Prowadzenie projektów SEO przez profesjonalistów

W Twojej firmie mogą pracować specjaliści SEO, copywriterzy i programiści, którzy świetnie wykonują swoją pracę. Może w niej jednak brakować osoby, która zna się na wszystkich tych branżach i jest w stanie dopilnować, by każdy z tych etapów został zrealizowany efektywnie. Częstym problemem jest między innymi fakt, że specjaliści SEO nie są w stanie wytłumaczyć programistom technicznie swoich potrzeb zmian na stronie, co sprawia, że nie są one zrealizowane prawidłowo. To oznacza, że nie są tak skuteczne, jak mogłyby być, gdyby rozmawiała z nimi osoba z wiedzą programistyczną. Problem może pojawić się również w przypadku, gdy programiście chcą wprowadzić ważne zmiany na stronie i seowiec nie jest im w stanie udzielić odpowiedzi na pytanie, czy będą one miały negatywny wpływ na pozycje.

W naszej firmie pracują jednak osoby, który są w stanie pogodzić te wszystkie działu i trzymać pieczę nad tym, by strona generowała jak najwięcej ruchu i była jednocześnie coraz bardziej użyteczna dla użytkowników. Jednocześnie osoba, która jest w stanie zrozumieć wszystkich pracowników pracujących nad danym projektem może zarządzać zespołem znacznie bardziej efektywniej, przydzielając poszczególnym działom realne działania i tłumacząc dokładnie ich cel. Dzięki czemu całość procesów trwa krócej, generuje mniej błędów, a końcowy efekt jest bardziej zadowalający.

Czym zajmujemy się podczas prowadzenia projektów SEO?

Bardzo często przy prowadzeniu projektów SEO skupiamy się na kilku podstawowych sektorach działania. Jednym z nich jest oczywiście praca copywritera. Takiemu pracownikowi dostarczamy nie tylko tematy artykułów, ale również wskazówki na temat ich napisania i dostosowania pod wytyczne Google. Copywriter dowiaduje się od nas, jak często i w których miejscach powinno się pojawić słowo kluczowe, jak zoptymalizować meta dane w artykule i jak nazwać obrazki. Instruujemy również, jak powinny zostać poprawione starsze artykuły, by mogły w szybkim czasie znaleźć się na wyższych pozycjach.

Nadzorujemy także pracę działu IT w przypadku zmian wdrażanych na stronie, migracji serwerów, a także instruujemy, w jaki sposób strona może zostać przyspieszona i lepiej dopasowana do pracy na urządzeniach mobilnych.

Zajmujemy się również oczywiście analizą linkowania wewnętrznego w celu poprawienia nawigacji po serwisie z perspektywy klienta, ale i bota Google. Analizujemy i realizujemy ponadto strategię linkbuildingu. Sugerujemy, a także czuwamy nad technicznymi zmianami w serwisie pod kątem SEO.

Prowadzenie projektów SEO – dla kogo?

Usługa prowadzenia projektów SEO jest szczególnie korzystna dla działów marketingowych w dużych i średnich firmach, a także w domach mediowych czy agencjach reklamowych. W przypadku takich klientów profesjonalne wsparcie seowca, który zajmie się koordynacją wszystkich działań związanych z pozycjonowaniem stron internetowych, będzie szczególnie korzystne, ponieważ pozwoli na oszczędność czasu i środków, a także zagwarantuje, że projekty będą realizowane maksymalnie szybko. Jednocześnie pracownicy, z którymi będziemy współpracować poszerzą swoją wiedzę, dzięki czemu możliwe będzie poszerzenie wachlarza usług dla klientów. W trakcie prowadzenia projektów SEO pracownicy są szkoleni, dzięki czemu ich kwalifikacje wzrastają, a jakość wykonywanej pracy poprawia się.

Jakie są korzyści z zamówienia usługi?

Zyskujesz przede wszystkim spokój i świadomość, że nad realizacją wszystkich projektów SEO będzie czuwał profesjonalista, który działa w branży od wielu lat i zna najczęściej pojawiające się błędy, które zdarzają się przy wdrażaniu zmian optymalizacyjnych na stronie. Nie będziesz więc musiał się martwić, że Twoi klienci nie będą zadowoleni z realizacji usługi.

Dzięki kontaktowaniu się ze wszystkim działami, które mają wpływ na widoczność Twojej strony w internecie i koordynowaniu ich działań całość procesu będzie przebiegać sprawniej, a Twoi pracownicy będą mogli zająć się w pozostałym czasie innymi projektami. Jednocześnie podniesienie ich kompetencji sprawi, że Twoi klienci będą jeszcze bardziej zadowoleni z uzyskanych efektów, a Twoje zyski wzrosną.

Jeśli więc prowadzisz agencję reklamową lub dział marketingu w swojej firmie i chciałbyś zoptymalizować pracę nad pozycjonowaniem swojej strony bez zatrudniania nowych osób, to zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści z całą pewnością będą mogli Ci pomóc.

ZAINTERESOWANY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Napisz do Nas. Odpowiemy na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. Pamiętaj, że warto pytać bo to nic nie kosztuje.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres URL (wymagany)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Back To Top